Partneři

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Pstruží

google maps

www.obecpstruzi.cz

GPS: 49°34'2.346"N, 18°19'53.432"E

 

Na svazích Ondřejníku, hory s nádherným výhledem na Moravskoslezské Beskydy, se nachází obec Pstruží. Nejstarší písemná zmínka o existenci této obce z roku 1581 se nachází
v registrech hukvaldského panství, kde je toho roku uvedeno, které obce mají odvádět desátky. Překrásné panorama okolních hor vybízející k výletům pěšky i na kolech. Nabídka místních a okolních ubytovacích a stravovacích zařízení, která se mísí s tradiční i novou obytnou zástavbou, lyžařské běžecké terény - to vše je jen část toho, co obec Pstruží a okolní hory nabízejí v současnosti pro bydlení i aktivní strávení dovolené s využitím sportovních a rekreačních příležitostí v létě i v zimě.

 

Zajímavosti:

- Kaple ? z roku 1884

 

Volný čas:

- Sportovní areál Dubina ? dva tenisové a dva volejbalové kurty

- Lyžařský areál ? Opálená

 

Tip:

Skiareál Opálená ? v lyžařském areálu je vybudován adrenalinový snowpark, kde si na své přijdou všechny kategorie. Můžete vyzkoušet bedny, raily, skoky, wallride. Překážky se v různých sestavách a v ostatních ročních obdobích využívají i pro jiné sporty ? kola, mountainboardy. V letních měsících je zde provozována půjčovna koloběžek a motorových bugin.

 

Video:

Foto:

foto foto foto

 
© Region Beskydy, všechna práva vyhrazena
vytvořeno eABM s.r.o.
  • Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)
  • Deutsch (DE-CH-AT)
  • Polish (Poland)